Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,048.87 -0.01%    GRNT 850.00 0%    KMB 5,332.15 0.03%    MPT 61,869.20 -0.21%    MTUR 5,300.00 0%    OHB 6,088.00 -0.03%    PROD 1,600.00 0%    RMDEN17 98.70 0.1%    RMDEN18 98.70 0%    RZEK 30.00 0%    STIL 100.00 -2.9%    TETE 2,312.00 4.71%    TNB 15,950.00 0%    TTK 1,302.61 -2.79%    UNI 2,100.00 -0.03%    

Неделен хороскоп 08.07.2019 до 14.07.2019

Време: 07:37

Датум: јули 8, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Пред вас е многу добра фаза во која нема да имате речиси ни малку деловни обврски, па така ќе му се препуштите на уживањето.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува едно ново интересно познанство и важни промени.

ЗДРАВЈЕ: Ви се препорачува да се бавите со некој спорт.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Доколку се бавите со приватна работа можете да очекувате ненадејно подобрување на овој план.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ве очекува прилика за емоции со личност која до скоро била само ваш пријател.

ЗДРАВЈЕ: Можни тешкотии поради недостаток на минерали во телото.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Пред вас е прилика да направите добар деловен договор со лице кое може да ви биде од голема корист.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација ве прави среќни бидејќи овој период лесно ќе запознавате нови лица со кои ќе флертувате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со дишните патишта.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ве очекува материјална добивка која ќе ја врати насмевката на вашето лице.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе постојат сомнежи. Нема да му верувате на партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Солиден период.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Можно е да не ви биде баш толку лесно да се сконцентрирате на работата и да правите некои помали грешки.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, ќе имате помешани емоции и ни сами не сте сигурни што сакате.

ЗДРАВЈЕ: Можна вртоглавица.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Ќе бидете подготвени да донесете некои важни одлуки кои ќе ве доведат до промени.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива, ви се допаѓа некој кој не е покрај вас.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Многу сте брзи и ефикасни, лесно ќе ги обавувате задачите и оваа недела ќе бидете во добра работна атмосфера.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу интересна ситуација со една Водолија.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нервниот систем.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Ве очекува ненадејна прилика да напредувате на полето за работа, потрудете се да ја искористите.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, пред вас е многу поволен период, некои ќе ја официјализираат врската.

ЗДРАВЈЕ: Ве очекува многу добра ситуација.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Многу поволен период за патување во странство или за годишен одмор. Нема да имате никакви деловни обврски.

ЉУБОВ: На слободните љубовната ситуација ќе им биде многу интересна бидејќи ќе имаат богата понуда од додворувачи.

ЗДРАВЈЕ: Ќе бидете полни со позитивна енергија.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на ненадејно подобрување кога станува збор за полето за финансии.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе ви се појави личност која ќе ве освои за момент.

ЗДРАВЈЕ: Можна е мала чувствителност поврзана за уринарниот тракт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Можете да се потпрете на деловниот партнер кој ќе ви се понуди да ја обавува работата и за двајцата, па така ќе имате време да одморите.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ве очекува период кој е исполнет со нежности и внимание.

ЗДРАВЈЕ: Можна појава на алергија.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Нема да ви биде воопшто тешко максимално да и се посветите на работата, иако ќе имате и многу други обврски.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација за сега е стабилна, нема да се случат некои големи промени.

ЗДРАВЈЕ: Можен пад на имунитетот.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

  Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…

 • Неделен хороскоп 01.07.2019 до 07.07.2019

  Неделен хороскоп 01.07.2019 до 07.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Агресивно настапувате. Вие сте добар работиник, но претерувате со докажувањето и колегите ви замеруваат. ЉУБОВ: Партнерот чувствува дека не може…

 • Неделен хороскоп 24.06.2019 до 30.06.2019

  Неделен хороскоп 24.06.2019 до 30.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Перодот е поволен за одмор и релаксација, не би требало да се преоптеретувате со деловните обврски. ЉУБОВ: На полето за…

 • Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

  Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува некоја добивка на полето за финасии, наследство или добро ново партнерство. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете…

 • Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

  Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…

 • Неделен хороскоп 03.06.2019 до 09.06.2019

  Неделен хороскоп 03.06.2019 до 09.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Неповолен период за финансиите. Не позајмувајте пари и не подигнувајте кредити. Можно е да западнете во големи долгови. ЉУБОВ: Можни…

 • Неделен хороскоп 27.05.2019 до 01.06.2019

  Неделен хороскоп 27.05.2019 до 01.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   ЉУБОВ: Проблематичен период во кој ќе се појават кавги и недоразбирања, но сето тоа ќе помине по оваа недела. Партнерот…

 • Неделен хороскоп 20.05.2019 до 26.05.2019

  Неделен хороскоп 20.05.2019 до 26.05.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Немате многу сила па деловните обврски ќе му ги препуштите на деловниот партнер. Ќе одлучите малку да одморите. ЉУБОВ: Оваа…

 • Неделен хороскоп 13.05.2019 до 19.05.2019

  Неделен хороскоп 13.05.2019 до 19.05.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е опуштена фаза во која нема да имате премногу деловни грижи. ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува…

 • Неделен хороскоп 06.05.2019 до 12.05.2019

  Неделен хороскоп 06.05.2019 до 12.05.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Одлично ќе се истакнете во работите кои бараат дополнително залагање и труд. ЉУБОВ: Емоциите ви се во втор план, но…