Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,996.29 0.96%    BESK 8,169.00 -8.12%    GRNT 901.50 0.26%    KMB 5,400.00 0.11%    KOIN 1,000.00 0%    MPT 62,600.79 0.55%    MTUR 5,301.00 0.02%    RMDEN18 98.90 0.1%    SBT 2,335.67 -1.31%    STB 1,192.55 2.11%    STIL 103.00 0.54%    TEL 295.00 0%    TNB 16,785.00 1.25%    TTK 1,482.46 2.24%    

Неделен хороскоп 24.06.2019 до 30.06.2019

Време: 07:33

Датум: јуни 24, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Перодот е поволен за одмор и релаксација, не би требало да се преоптеретувате со деловните обврски.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува интересна средба со една личност која не открива многу нешта за себе.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со циркулацијата.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Резултатите ќе бидат малку помали од тоа што сте го очекувале, па ќе бидете разочарани.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни очекувајте познанство со личност која е уметник.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Можно е на работа оваа недела да ви биде малку повеќе од напорно, смирете се и без тензии завршете ги обврските.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да ги задоволува вашите стандарди, па ќе сакате нешто брзо да промените.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со болки во грбот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ве очекува поволен период без оглед со која работа се бавите, а особено ако соработувате со странство.

ЉУБОВ: На љубовното поле ќе имате сосема солидна ситуација. Полни сте со позитивна енергија.

ЗДРАВЈЕ: Ќе имате големо количество на енергија, потрошете ја солидно.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Ви следува значително подобрување на финансиите, ќе дојдете до поголема сума на пари.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе чувствате голема приврзаност за партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Без нагласени тешкотии.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Доколку ве очекува некој јавен настап, презентација… можете да се надевате на успех.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е одлична, ви се ближи брак или принова.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со мочниот меур.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе бидете исклучително вредни и продуктивни.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува убава ситуација и одлично помината недела со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Осетлив желудник.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој нема да имате премногу работа, а ќе имате премногу среќа.

ЉУБОВ: Во љубовта ви следат нови случувања, слободните ги очекува фатално познанство.

ЗДРАВЈЕ: Сосема стабилно.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Доколку планирате да се занимавате со приватна работа, овој период е идеален за тоа.

ЉУБОВ: Поведете сметка нервозата која ве следи да не го загрози односот со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Одлично

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Доколку планирате потпишување на некој договор, пред вас е многу поволна фаза.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу интересна фаза, активни ќе бидете на полето за флерт.

ЗДРАВЈЕ: Можни тешкотии со хроничните здравствени проблеми.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Ве очекува некој помал прилив на пари или можност на деловен план да остварите мал напредок.

ЉУБОВ: Во љубовта очекувајте поволна ситуација, саканото лице ќе ви ги исполни сите желби.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со штитната жлезда.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Интуицијата ви работи под полна пареа, па препорака е да го послушате внатрешното чувство при донесување на важни одлуки.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу добра, ќе уживате со партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за здравјето на очите.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 19.08.2019 до 25.08.2019

  Неделен хороскоп 19.08.2019 до 25.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ви следи прилика да напредувате и да прејдете на далеку подобра деловна позиција. Искористете ги поволните аспекти. ЉУБОВ: Доколку имате…

 • Неделен хороскоп 12.08.2019 до 18.08.2019

  Неделен хороскоп 12.08.2019 до 18.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќата ве следи па остварувате добри резултати дури и кога не се трудите доволно. ЉУБОВ: На полето на љубовта можете…

 • Неделен хороскоп 05.08.2019 до 11.08.2019

  Неделен хороскоп 05.08.2019 до 11.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   ЉУБОВ: Неодлучно се однесувате кон некое лице кое се надева на нешто повеќе од вас. Доколку не планирате ништо посериозно…

 • Неделен хороскоп 29.07.2019 до 03.08.2019

  Неделен хороскоп 29.07.2019 до 03.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на многу позитивен период на деловно поле, исто така и за патувањата и трговијата. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп 22.07.2019 до 28.07.2019

  Неделен хороскоп 22.07.2019 до 28.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Имате голема самодоверба, но умеете да претерате со докажувањето. ЉУБОВ: Имате преголеми барања, а партнерот има чувство дека ништо нема…

 • Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

  Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…

 • Неделен хороскоп 08.07.2019 до 14.07.2019

  Неделен хороскоп 08.07.2019 до 14.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу добра фаза во која нема да имате речиси ни малку деловни обврски, па така ќе…

 • Неделен хороскоп 01.07.2019 до 07.07.2019

  Неделен хороскоп 01.07.2019 до 07.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Агресивно настапувате. Вие сте добар работиник, но претерувате со докажувањето и колегите ви замеруваат. ЉУБОВ: Партнерот чувствува дека не може…

 • Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

  Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува некоја добивка на полето за финасии, наследство или добро ново партнерство. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете…

 • Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

  Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…