Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,017.33 -0.83%    APTK 750.00 0%    AUMK 1,803.00 2.97%    BESK 9,530.00 -2.41%    BEST 1,886.00 0%    FERS 59,500.00 -2.09%    GRNT 821.15 -1.07%    KJUBI 1,550.00 -0.06%    KMB 5,057.09 -2.74%    MPOL 281.00 -2.77%    MPT 42,987.44 -1.53%    OHB 6,100.00 -0.13%    OKTA 4,336.84 -0.55%    PPIV 44,108.00 -3.06%    RMDEN16 95.00 -0.84%    RMDEN17 95.90 0%    RZUS 138.90 9.6%    STIL 127.00 -5.17%    TPLF 990.17 2.29%    TTK 981.88 -1.82%    UNI 2,354.00 -1.92%    USJE 22,002.14 -1.62%    VITA 8,512.00 0.11%    

Дневен хороскоп 06.07.2018

Време: 08:42

Датум: јули 6, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ден полн со неизвесности, особено кога станува збор за соработка со оние кои се претставуваат како ваши пријатели. Деловниот партнер е тврдоглав, а вие уште повеќе. Не дозволувајте никој да ве третира на начин кој е под вашето достоинство.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Денот ќе ви донесе извесна нервоза и нетрпение бидејќи мора да покажете повеќе разбирање, особено ако се работи за долгогодишен соработник со кој секогаш добро сте се разбирале. Некој кој ви е наклонет ќе ви даде до знаење дека на него можете безусловно да сметате.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Имате многу идеи но не знаете која да ја идеализирате. Можно е да станува збор за некој уметнички проект. Многумина ви замеруваат дека многу зборувате за своите планови и тоа на лица кои не знаат да ве ценат. Подготвени сте да ја подобрите вашата репутација.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Во состојба сте лесно да стапите во контакт со новите соработници, но имате многу барања. Чувствувате потреба за проширување на работите и на некои други дејности, најверојатно кон недвижнини. На некој сте му замериле нешто и тоа лице повеќе не сака да контактира со вас.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можноста за соработка со некој Стрелец е одлична. Не се измачувајте со постојаното размислување за проблемите кои се случуваат во приватниот живот, бидејќи тие постојат во сечиј живот.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Ова за вас ќе биде еден сосема вообичаен ден. Во попладневните часови можете да добиете интересна деловна понуда. Соработката со Рак може да биде прилично дискутабилна.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Денес не избрзувајте со одлуките. Јарецот има практични совети кои можат да ви бидат од голема корист ако имате време да се сретнете со лице кое често патува во странство и има добри врски со деловни лица. Можете да добиете повик кој ќе ве направи среќни.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Подготвени сте во нешто да попуштите и да го направите првиот чекор кон нешто што би можело за вас да биде вистинско решение на долг рок. Можно е да станува збор за работата која би можела да донесе можност за чести патувања во странство или некој вид на популарност.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Имате начин да ги решите проблемите само не би требало премногу да се оптеретувате со минатото. Ќе добиете повик да се сретнете со некој кој долго го познавате и со кој ќе обавите разговор во четири очи. Ќе добиете доверливи информации кои ќе ви бидат од голема корист во секој поглед.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Пред вас е важен работен ден, можено е да начуете некои вести за унапредување. Добро се согласувате со саканото лице, се наоѓате во вистинска љубовна идила.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ве очекува поволен ден во кој можете да развиете стратегија како да ја зголемите заработката. Доколку сте имале некои сомнежи во врска со саканото лице, ќе сфатите дека сте погрешиле.

 

Риби (20.02 – 20.03)27

Ве очекуваат некои среќни околности или убави вести кога станува збор за работата. Ќе бидете многу задоволни. Во љубовта нема да имате никакви проблеми, се ќе биде идилично.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.07.2018

  Дневен хороскоп 17.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Очекувајте нови деловни познанства кои ќе ви бидат од големо значение. Ќе направите одлични деловни потези. Во љубовта оние кои…

 • Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

  Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку правилно ги оцените нештата ова ќе биде мирен викенд за вас. Ќе имате доста енергија, па ќе бидете многу…

 • Дневен хороскоп 26.06.2018

  Дневен хороскоп 26.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Дајте си на себе си уште малку време за да ги остварите своите планови. Некои работи не е можно да…

 • Дневен хороскоп 25.06.2018

  Дневен хороскоп 25.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Периодот е поволен за почеток на годишниот одмор или генерално за тоа да направите мала дистанца од деловното опкружување. На…

 • Викенд хороскоп 23-24.06.2018

  Викенд хороскоп 23-24.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе почуствувате како настаните и околностите ви одат од рака. Ќе успеете да создадете посмирени односи со околината. Но сепак…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Дневен хороскоп 04.06.2018

  Дневен хороскоп 04.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви…

 • Викенд хороскоп 02-03.06.2018

  Викенд хороскоп 02-03.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа…