Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Дневен хороскоп 25.06.2018

Време: 08:00

Датум: јуни 25, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Периодот е поволен за почеток на годишниот одмор или генерално за тоа да направите мала дистанца од деловното опкружување. На љубовното поле подготвени сте за новите убави случувања кои ви следуваат.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Многу сте вешти во зборувањето, имате добар увид во случувањата и лесно можете да искалкулирате корист за себе. Во љубовта ве очекува поволен ден за флерт.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе добиете некои убави вести од вашите надредени. Можете да очекувате нови привилегии на работа. Во љубовта пред вас е шанса да освоите едно многу достоинствено лице кое ве маѓепсало со оптимизмот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Добро сте расположени и подготвени сте својата енергија да ја вложите во работата. Ве очекува поволен ден. На својот партнер му пружате многу топлина и љубов.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Сигурни сте во своите способности, како и во тоа дека сте направиле добра проценка на деловната ситуација. Саканото лице ќе ви приреди некое убаво изненадување. Покажете му ги сите ваши емоции.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да имате многу добра комуникација со своите колеги. Пред вас е поволен ден за работа. Во љубовта можете да се надевате на нови случувања кои уште повеќе ќе ве зближат со партнерот.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Имате налет на позитивна енергија и ќе бидете многу пријатно изненадени кога до вас ќе пристигнат нови вести на деловниот план. Ако ви се допаѓа некое лице во знакот на Стрелец, ова е поволен ден за почеток на нова врска.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Иако не сте склони на тоа да играте надвор од правилата, денес тоа може да ви се чини како добар чекор. На љубовното поле лесно ќе влегувате во емотивни состојби како меланхолија и тага. Не би требало да размислувате на тој начин.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Се чувствувате многу добро на своето работно место и сметате дека на ова после сте ги оствариле своите амбиции. На слободните ќе им се допадне некое интересно лице, па од денес ќе започнат со неговиот лов.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можете да го очекувате подобрувањето на кое се надевавте. И полето за финансии ви е многу добро поставено. Во љубовта слободните ќе имаат шанса да влезат во врска со некое лице кое можеби не е сосема слободно.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ви доаѓа исплатата на која сте се надевале и можете да бидете многу радосни поради тоа. Во љубовта сигурни сте во своите квалитети и верувате дека за вас постои лице кое може да ви парира по сите ставки.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можно е да не сте спиеле баш најдобро претходната ноќ, па затоа не ви е лесно да се сконцентрирате на работата. Посветени сте му на партнерот и сакате заедно со него да го поминете овој убав ден.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.10.2018

  Дневен хороскоп 17.10.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Обидете се да го решите проблемот кој многу ве оптеретува подолг период и поради кој долго време не напредувате. Ќе…

 • Викенд хороскоп 13-14.10.2018

  Викенд хороскоп 13-14.10.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате прилично мирна ситуација на деловен план, без поголеми промени или компликации. Во љубовта ако сакате да освоите…

 • Викенд хороскоп 06.10-07.10.2018

  Викенд хороскоп 06.10-07.10.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да размислувате за нова позајмица или кредит што всушност и не е најдоброто решение за вашиот проблем. Саканото…

 • Викенд хороскоп 29.09-30.09.2018

  Викенд хороскоп 29.09-30.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Несигурен викенд во кој добро треба да размислите за следните чекори. Сеуште се можни непријатни изненадувања кои исто така ќе…

 • Дневен хороскоп 25.09.2018

  Дневен хороскоп 25.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребни ви се добри совети, добра организација на работа и малку поголема самодоверба. Некој успеал да ве предомисли во намерите,…

 • Дневен хороскоп 24.09.2018

  Дневен хороскоп 24.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Околината ќе ви подари голема поддршка. Со мали чекори ќе напредувате во специфичните знаења. Тоа всушност ќе се случува со…

 • Викенд хороскоп 22-23.09.2018

  Викенд хороскоп 22-23.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате потреба од духовна забава и од вас зависи дали ќе ја организрате. Посета на кино, театар, концерт… ќе ве…

 • Дневен хороскоп 20.09.2018

  Дневен хороскоп 20.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Обидете се да ја добиете довербата на еден Лав кој знае како да ви ласка но не ги отвора картите…

 • Дневен хороскоп 19.09.2018

  Дневен хороскоп 19.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) На работа напнато, во љубовта солидно. Ќе се појават мали недоразбирања, но не навлегувајте во кавги. Верувате во можноста да…

 • Викенд хороскоп 15.09-16.09.2018

  Викенд хороскоп 15.09-16.09.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Тешкотиите при воспоставувањето на контактите со околината се последица на пречувствителноста. Некој ќе побара финансиска помош од вас, внимавајте на…