Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,017.33 -0.83%    APTK 750.00 0%    AUMK 1,803.00 2.97%    BESK 9,530.00 -2.41%    BEST 1,886.00 0%    FERS 59,500.00 -2.09%    GRNT 821.15 -1.07%    KJUBI 1,550.00 -0.06%    KMB 5,057.35 -2.74%    MPOL 281.00 -2.77%    MPT 42,987.44 -1.53%    OHB 6,100.00 -0.13%    OKTA 4,336.84 -0.55%    PPIV 44,108.00 -3.06%    RMDEN16 95.00 -0.84%    RMDEN17 95.90 0%    RZUS 138.90 9.6%    STIL 127.00 -5.17%    TPLF 990.17 2.29%    TTK 981.88 -1.82%    UNI 2,354.00 -1.92%    USJE 22,002.14 -1.62%    VITA 8,512.00 0.11%    

Дневен хороскоп 04.06.2018

Време: 08:01

Датум: јуни 4, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви се допаѓа некој од знакот Стрелец, пред вас е интересен ден за флерт.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Доколку се занимавате со приватна работа ќе имате шанса да остварите подобра заработка во наредниот период. Во љубовта можете да очекувате многу добра атмосфера со саканото лице.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе бидете задоволни од исходот од обавената работа. Можете да очекувате солиден ден. Во љубовта ќе се чувствате убаво покрај партнерот и ќе бидете задоволни од случувањата.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можете да очекувате дека личност родена во знакот на Шкорпија ќе ви помогне да дојдете до некои деловни промени. На љубовен план можни се интересни случувања со еден Лав.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Во текот на денешниот ден ве очекуваат некои помали проблеми на деловниот план. Нема се да се одвива онака како што сте си замислиле. Во љубовта ќе имате некои емотивни недоумици.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Денот не е претерано поволен па немојте да очекувате дека ќе успеете да обавите се што ви било во план. Во љубовта ве очекува интересна средба со лице кое можеби не е сосема слободно.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можете да очекувате многу поволен ден во кој ќе успеете да дојдете до промени на полето за кариера. Уживајте во убавите моменти со личноста која ја сакате. Пред вас е убав и романтичен ден.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е можност да дојдете до нови, важни одлуки на емотивен план.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ако сакате да дојдете до напредок на бизнис полето ќе биде потребно максимално да им се посветите на обврските. Во љубовта нема да сте сто проценти сигурни во партнерот, но ќе погрешите.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можете да очекувате добра комуникација со деловните соработници. Ќе бидете многу продуктивни денес. Во љубовта редно време е да и се посветите на саканата личност со цел да го подобрите односот.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ќе ви се појават некои помали компликации на полето за работа но до крајот на денот ќе успеете да ги надминете. Пред вас е почеток на емотивна врска која може да биде многу позитивна за вас.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Слушајте ја својата интуиција и ќе успеете да остварите успех на деловен план. Пред вас е добар ден. Во љубовта време е да го одберете конечно својот пат. Пред вас се важни одлуки.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.07.2018

  Дневен хороскоп 17.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Очекувајте нови деловни познанства кои ќе ви бидат од големо значение. Ќе направите одлични деловни потези. Во љубовта оние кои…

 • Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

  Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку правилно ги оцените нештата ова ќе биде мирен викенд за вас. Ќе имате доста енергија, па ќе бидете многу…

 • Дневен хороскоп 06.07.2018

  Дневен хороскоп 06.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ден полн со неизвесности, особено кога станува збор за соработка со оние кои се претставуваат како ваши пријатели. Деловниот партнер…

 • Дневен хороскоп 26.06.2018

  Дневен хороскоп 26.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Дајте си на себе си уште малку време за да ги остварите своите планови. Некои работи не е можно да…

 • Дневен хороскоп 25.06.2018

  Дневен хороскоп 25.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Периодот е поволен за почеток на годишниот одмор или генерално за тоа да направите мала дистанца од деловното опкружување. На…

 • Викенд хороскоп 23-24.06.2018

  Викенд хороскоп 23-24.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе почуствувате како настаните и околностите ви одат од рака. Ќе успеете да создадете посмирени односи со околината. Но сепак…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Викенд хороскоп 02-03.06.2018

  Викенд хороскоп 02-03.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа…