Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,017.33 -0.83%    APTK 750.00 0%    AUMK 1,803.00 2.97%    BESK 9,530.00 -2.41%    BEST 1,886.00 0%    FERS 59,500.00 -2.09%    GRNT 821.15 -1.07%    KJUBI 1,550.00 -0.06%    KMB 5,057.35 -2.74%    MPOL 281.00 -2.77%    MPT 42,987.44 -1.53%    OHB 6,100.00 -0.13%    OKTA 4,336.84 -0.55%    PPIV 44,108.00 -3.06%    RMDEN16 95.00 -0.84%    RMDEN17 95.90 0%    RZUS 138.90 9.6%    STIL 127.00 -5.17%    TPLF 990.17 2.29%    TTK 981.88 -1.82%    UNI 2,354.00 -1.92%    USJE 22,002.14 -1.62%    VITA 8,512.00 0.11%    

Дневен хороскоп 01.06.2018

Време: 08:50

Датум: јуни 1, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можно е денес да не сте способни целосно да и се посветите на работата, ќе сакате малку да одморите. На емотивен план се е одлично, бидете позитивни и радоста ќе трае.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Поволен ден за сите уметнички души во овој знак. Денес ќе имате особено креативни идеи. Во љубовта слободните ќе ги привлече мистериозно лице.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можете да се надевте на исплатата која сте ја очекувале. Вашиот труд дефинитивно се цени. Во љубовта ве очекува стабилен ден покрај саканото лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

На работното место ќе ви биде многу напорно, ќе мислите дека сите бродови ви потонале. Во љубовта очекувајте да ви пријде интересно и шармантно лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Малиот неуспех кој го доживеавте во текот на работата не треба да ви создава проблеми, лесно ќе го решите. Доколку сте во брак вашиот партнер ќе има некој необичен предлог.


Девица (23.08 – 22.09)

Ќе успеете да решите некои финансиски проблеми и ќе се чувствувате убаво поради тоа. Ве очекува поволен ден за флерт и нови познанства.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Конечно ќе помине преангажираната фаза во која бевте, па од овој ден ќе можете малку да се опуштите на работното место. Во љубовта не се грижете доколку подолго сте сами, доаѓа убав период.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Влегувате во фаза во која ќе морате да донесете некои нови одлуки поврзани за вашето деловно поле. Стабилноста ви годи кога станува збор за љубовта.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Успешно ќе ги решите финансиските проблеми и во наредниот период ве очекува деловно патување. Во љубовта ќе сфатите многу нешта, па емотивно ќе се регенерирате. Ќе ви годи тоа.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Влегувате во поволен период за полето на финансии. Можно е значително подобрување на овој план. Во љубовта пред вас е шанса да влезете во една многу интересна и необична врска.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Имате работа преку глава и тешко ќе ви оди нејзиното извршување. Во љубовта ве очекуваат ситни но слатки кавги. Не бидете намуртени, уживајте во секој ден.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Решивте сериозно да им пристапите на обврските кои чекаат на вас, потребно е подобро да се организирате. Можете да очекувате дека во своето секојдневно опкружување ќе сретнете една интересна личност на која ќе и го посветите вашето внимание.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.07.2018

  Дневен хороскоп 17.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Очекувајте нови деловни познанства кои ќе ви бидат од големо значение. Ќе направите одлични деловни потези. Во љубовта оние кои…

 • Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

  Викенд хороскоп 14.07-15.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку правилно ги оцените нештата ова ќе биде мирен викенд за вас. Ќе имате доста енергија, па ќе бидете многу…

 • Дневен хороскоп 06.07.2018

  Дневен хороскоп 06.07.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ден полн со неизвесности, особено кога станува збор за соработка со оние кои се претставуваат како ваши пријатели. Деловниот партнер…

 • Дневен хороскоп 26.06.2018

  Дневен хороскоп 26.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Дајте си на себе си уште малку време за да ги остварите своите планови. Некои работи не е можно да…

 • Дневен хороскоп 25.06.2018

  Дневен хороскоп 25.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Периодот е поволен за почеток на годишниот одмор или генерално за тоа да направите мала дистанца од деловното опкружување. На…

 • Викенд хороскоп 23-24.06.2018

  Викенд хороскоп 23-24.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе почуствувате како настаните и околностите ви одат од рака. Ќе успеете да создадете посмирени односи со околината. Но сепак…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Дневен хороскоп 04.06.2018

  Дневен хороскоп 04.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви…