Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,711.00 -0.22%    CKB 600.00 0%    GRNT 749.26 2.64%    KMB 3,877.73 2.32%    MPT 29,000.00 3.2%    OHB 5,603.27 -0.83%    OKTA 3,582.84 3.79%    PPIV 38,450.00 -2.94%    SBT 1,901.00 -2.9%    STB 940.00 0%    STIL 125.00 0.47%    TEL 280.11 0.04%    TNB 13,150.00 0%    TPLF 1,800.00 0.03%    ZILU 167.71 1.64%    

Дневен хороскоп 13.02.2018

Време: 09:23

Датум: февруари 13, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Позитивен ден на деловен план. Ќе обавите многу корисни работи. Уживајте во романтичната атмосфера со саканото лице. Вашата врска е квалитетна, зацврстете ја уште повеќе.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Повикот од познаник со кој сте соработувале претходно може да ви го промени погледот на моменталната деловна состојба. Можете да очекувате прилика за необврзувачка авантура.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Вашата креативност доаѓа до израз и можете да очекувате позитивни случувања. Ве очекува интересно патување и интересно познанство. Зафатените ќе имаат кавга со партнерот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Некој не е искрен со вас, а вие тоа ќе го откриете токму денес. Ќе бидете разочарани, но кратко. Можни се повторувачки проблеми со саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можно е да не успеете да го резлизирате сето она што сте го имале во план и да дојдете до мали одложувања. Во љубовта важно е со саканото лице искрено да разговарте за се што чувствувате.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Не сте баш блиску до остварувањето на своите цели, но тоа не значи дека имате намера да се откажете. Ви се допаѓа личноста која досега не покажала дека е заинтересирана за вас.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ќе немате доволно доверба во деловниот партнер. Можете да сметате на подобрување на односите со саканото лице ако сте подготвени за прилагодување.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Поволен ден за сите кои се занимаваат со креативна работа. Ќе бидете преплавени со интересни идеи. Зафатените ќе бидат среќни, осамените ќе се ангажираат повеќе на љубовното поле.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Потрудете се мирно да прифатите некои помали компликации и не паничете поради нив. Во љубовта важно е да направите компромис со саканото лице.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Размислувате за тоа да започнете некој нов бизнис но не сте сигурни колку тоа ќе ви се исплати. Пресметајте се уште еднаш. Проблемите со љубоморниот партнер веќе ви се секојдневие.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Не дозволувајте стресот да влијае на вас. Останете прибрани и ладни. Во потрага сте по личност која ќе биде вашиот животен партнер.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Денот не е претерано поволен за работа. Најдобро би било да немате големи очекувања. Можете да очекувате дека саканото лице ќе ви пружи поддршка.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 21-22.04.2018

  Викенд хороскоп 21-22.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве нервираат луѓето што постојано ви кажуваат дека секогаш може да сметате на нив, да се јавите кога ви е…

 • Дневен хороскоп 16.04.2018

  Дневен хороскоп 16.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените…

 • Дневен хороскоп 13.04.2018

  Дневен хороскоп 13.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија.…

 • Дневен хороскоп 12.04.2018

  Дневен хороскоп 12.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во…

 • Дневен хороскоп 11.04.2018

  Дневен хороскоп 11.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите…

 • Дневен хороскоп 09.04.2018

  Дневен хороскоп 09.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате…

 • Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Викенд хороскоп 07-08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во…

 • Дневен хороскоп 04.04.2018

  Дневен хороскоп 04.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате…

 • Дневен хороскоп 03.04.2018

  Дневен хороскоп 03.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку…

 • Дневен хороскоп 02.04.2018

  Дневен хороскоп 02.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете помош од лицата од кои тоа најмалку го очекувате. На љубовен план главно владее затишје, но вие никогаш…