Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,299.13 -0.01%    GRNT 830.05 1.13%    KMB 5,209.45 3.13%    MPT 40,034.07 6.98%    MTUR 4,695.49 2.08%    OHB 6,413.12 -0.21%    OKTA 4,191.33 1.02%    PKB 14,300.00 2.87%    REPL 63,000.00 0%    RZIN 120.00 -1.64%    RZLE 37.00 0%    RZLV 79.00 9.31%    RZUS 141.00 2.39%    SBT 2,000.00 0%    STB 963.00 1.19%    STBP 900.00 0%    STIL 148.00 -6.92%    TEL 279.65 1.69%    TKVS 4,498.50 4.11%    TTK 983.00 2.97%    UNI 2,590.16 1.31%    ZILU 244.39 0.16%    

Дневен хороскоп 13.11.2017

Време: 09:55

Датум: ноември 13, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред вас е период на емотивна трансформација.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Денот не е претерано поволен за полето за комуникации. Можни се мали кавги и недоразбирања на работа. Во љубовта ќе ви биде потребно некое време да се усогласите со партнерот.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе имате непорен ден во кој ве очекуваат голем број на обврски. Ќе бидете максимално окупирани со работата. Во љубовта стабилната состојба со емотивниот партнер ви влева чувство на сигурност.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можно е во текот на денешниот ден да донесете некоја погрешна одлука. Не влегувајте во ризични ситуации. Во љубовта ново познанство е пред вас и ќе имате шанса да дојдете до убави и емотивни ситуации.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можно е да имате некоја мала штета или пречка на работа, особено доколку се занимавате со приватен бизнис. Во љубовта потрудете се да покажете малку повеќе трпение во комуникацијата со саканото лице.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Лесно можете да дојдете до мали проблеми на деловен план бидејќи нема да успеете на најдобар начин да ги претставите вашите идеи. Во љубовта очекувајте интересен флерт.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Осцилациите поврзани за вашата материјална состојба ве погодуваат. Можно е да не сте задоволни со ситуацијата. Во љубовта слободните наскоро ќе имаат прилика за познанство со личност погодена за сериозна врска.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Немате доволно концентрација и склони сте на правење грешки. Поведете сметка да не претерате во некои работи. Во љубовта се појавила прилично голема дистанца меѓу вас и саканото лице. Ќе имате проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ќе се трудите да покренете некои нови случувања на полето за работа но тоа нема да ви појде од рака. Во љубовта ве очекува интересно познанство кое може да се случи на некое необично место.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е да немате доволно енергија да им се посветите на сите деловни обврски кои ве очекуваат. Во љубовта ќе имате впечаток дека некоја нова врска само ви го пореметила животниот план кој сте го направиле.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нема да се откажувате од своите идеи и важно ќе ви биде максимално да и се посветите на работата за да успеете да реализирате се. Во љубовта не ви е лесно да се помирите со постапките на саканото лице.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Со доволно креативност и иновативност ќе успеете да пронајдете нови решенија за проблемите кои ги имате. Во љубовта имате преголеми очекувања од личноста со која сте моментално.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 16-17.06.2018

  Викенд хороскоп 16-17.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Внимавајте да не бидете претерано наметливи на работа. Дајте им простор и на другите. Од далеку го набљудувате лицето кое…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Дневен хороскоп 04.06.2018

  Дневен хороскоп 04.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви…

 • Викенд хороскоп 02-03.06.2018

  Викенд хороскоп 02-03.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа…

 • Дневен хороскоп 01.06.2018

  Дневен хороскоп 01.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е денес да не сте способни целосно да и се посветите на работата, ќе сакате малку да одморите. На…

 • Дневен хороскоп 28.05.2018

  Дневен хороскоп 28.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) На вас ќе ви бидат неопходни пари. Поради тоа ќе бидете под голем стрес. Нема потреба од грижи, разговарајте со…

 • Дневен хороскоп 25.05.2018

  Дневен хороскоп 25.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нетрпеливи сте. Едвај го чекате крајот на некој проект кој ви е многу важен. Искористете ја својата слобода да го…

 • Дневен хороскоп 24.05.2018

  Дневен хороскоп 24.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е многу работи да не бидат онакви како што очекувате. Важно е да бидете доволно смирени и трпеливи. Доколку…