Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,299.13 -0.01%    GRNT 830.05 1.13%    KMB 5,209.45 3.13%    MPT 40,034.07 6.98%    MTUR 4,695.49 2.08%    OHB 6,413.12 -0.21%    OKTA 4,191.33 1.02%    PKB 14,300.00 2.87%    REPL 63,000.00 0%    RZIN 120.00 -1.64%    RZLE 37.00 0%    RZLV 79.00 9.31%    RZUS 141.00 2.39%    SBT 2,000.00 0%    STB 963.00 1.19%    STBP 900.00 0%    STIL 148.00 -6.92%    TEL 279.65 1.69%    TKVS 4,498.50 4.11%    TTK 983.00 2.97%    UNI 2,590.16 1.31%    ZILU 244.39 0.16%    

Дневен хороскоп 06.11.2017

Време: 09:49

Датум: ноември 6, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Не е препорачливо да влегувате во било какви ризици на деловен план бидејќи ве очекува загуба. Доколку сте слободни можете да очекувате интересно познанство.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Потребно ви е многу време да успеете да ги завршите сите обврски кои ги имате. Ќе бидете брзи и вешти. Добро се чувствувате во друштво на саканото лице и задоволни сте од емотивното поле.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Одлично сте расположени и подготвени сте за работа. Вредно и упорно ќе работите на решавањето на сите задачи. На љубовното поле ќе имате притисок и нема да можете да ги покажете своите емоции.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Не сте задоволни од состојбата на деловен план и ви делува дека работите би можеле да одат во подобра насока. Во љубовта настапило мало заладување на одностите меѓу вас и саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Потребно е да го промените начинот на кој ја обавувате својата работа и малку повеќе да се прилагодите на новите технологии. Свесни сте дека и самите делумно сте виновни за проблемите во врската.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можно е пред вас да е време на промени иако не го очекувате тоа. Нема причина од било што да се плашите. Во љубовта сега за сега се е во ред, обидете да ја одржите позитивата.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Бидете малку отворени во деловната комуникација доколку сакате да дојдете до своите цели. Во љубовта можно е да планирате емотивни промени. Не сте среќни во моменталната врска.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Сте решиле да направите детален план за своите идни активности и максимално да и се посветите на работата. Во љубовта во текот на денешниот ден ќе дојде до мали недоразбирања со саканото лице.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Добро се снаоѓате на работното место и немате некои поголеми проблеми. Можно е да се каже дека ќе делувате квалификувано и способно. Во љубовта ве очекува исклучително убав ден.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Максимално сте и посветени на работата и сега единствено нешто што ви е важно е како да остварите напредок. Во љубовта оние кои имаат партнер одлично ќе се согласуваат со него. Слободните ги очекува флерт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нема да можете да ја видите јасната слика за некои работи бидејќи до вас не пристигнуваат вистинските информации. Внимавајте на кого му верувате. Во љубовта можно е некои работи во врска со партнерот да ги туркате под тепих.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Немојте да ја испробувате среќата на било кој начин денес бидејќи тоа за вас ќе биде преголем ризик. Старата љубов би можела повторно да тропне на вашата врата.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 16-17.06.2018

  Викенд хороскоп 16-17.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Внимавајте да не бидете претерано наметливи на работа. Дајте им простор и на другите. Од далеку го набљудувате лицето кое…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Дневен хороскоп 04.06.2018

  Дневен хороскоп 04.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви…

 • Викенд хороскоп 02-03.06.2018

  Викенд хороскоп 02-03.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа…

 • Дневен хороскоп 01.06.2018

  Дневен хороскоп 01.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е денес да не сте способни целосно да и се посветите на работата, ќе сакате малку да одморите. На…

 • Дневен хороскоп 28.05.2018

  Дневен хороскоп 28.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) На вас ќе ви бидат неопходни пари. Поради тоа ќе бидете под голем стрес. Нема потреба од грижи, разговарајте со…

 • Дневен хороскоп 25.05.2018

  Дневен хороскоп 25.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нетрпеливи сте. Едвај го чекате крајот на некој проект кој ви е многу важен. Искористете ја својата слобода да го…

 • Дневен хороскоп 24.05.2018

  Дневен хороскоп 24.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е многу работи да не бидат онакви како што очекувате. Важно е да бидете доволно смирени и трпеливи. Доколку…