Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,299.13 -0.01%    GRNT 830.05 1.13%    KMB 5,209.45 3.13%    MPT 40,034.07 6.98%    MTUR 4,695.49 2.08%    OHB 6,413.12 -0.21%    OKTA 4,191.33 1.02%    PKB 14,300.00 2.87%    REPL 63,000.00 0%    RZIN 120.00 -1.64%    RZLE 37.00 0%    RZLV 79.00 9.31%    RZUS 141.00 2.39%    SBT 2,000.00 0%    STB 963.00 1.19%    STBP 900.00 0%    STIL 148.00 -6.92%    TEL 279.65 1.69%    TKVS 4,498.50 4.11%    TTK 983.00 2.97%    UNI 2,590.16 1.31%    ZILU 244.39 0.16%    

Дневен хороскоп 03.11.2017

Време: 09:46

Датум: ноември 3, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Доколку бидете претерано тврдоглави нема да успеете да го остварите деловниот договор кој е многу важен. Во љубовта некои работи спонтано ќе се случуваат, а тоа многу ќе ви се допадне.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Имате впечаток дека сте преоптеретени со работа и дека мал одмор ви е неопходен за да се чувствате подобро. Во љубовта можено е да размислувате за минатото и некој кој ви недостасува.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе направите се што е потребно за да свртите деловната ситуација во ваша корист. Очекувајте добивка. Во љубовта можете да очекувате интересно познанство со некое симпатично лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Решивте да и се посветите на работата и сите обврски да ги завршите навремено. Ве очекува ново познанство со лице кое делува многу сигурно во себе.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Не ја испробувајте среќата денес бидејќи денот не е претерано поволен. Држете се до работите кои се стабилни и проверени. Во љубовта можно е да ви недостасува внимание.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Потрудете се да донесете вистински одлуки. Во моментов некои работат зависат само од вас. Покрај саканото лице ќе се чувствувате сигурно и заштитено.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Потрудете се да ги поправите грешките кои претходно ги направивте. Во љубовта не сакате да се откажете од лицето кое ви се допаѓа. Ќе имате емоционален проблем кој тешко ќе го решите.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

На вас овој ден ви е многу поволен за деловното поле, па можете да сметате дека ќе ги остварите сите планови кои сте ги замислиле. Слободните денес имаат можност за нова врска.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можете да се надевате на стабилна ситуација на полето за финансии и работа исто така. Се е во ред и ќе немате грижи. Во љубовта ве очекува интересен контакт со личност која е многу различна од вас.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

До крајот на денот ќе успеете да ги решите финансиските проблеми. Можете да очекувате подобрување на ситуацијата. Ќе ви се врати некоја љубов од минатото, не сте сигурни дека го сакате тоа.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нови информации ви доаѓаат и со самото тоа сега имате подобар увид во ситуацијата. Во љубовта ќе ви се допадне некоја личност со која немате речиси ништо заедничко.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Важно е да бидете отворени за нови решенија, компромиси и пред се за добар разговор со соработниците. Во љубовта во моментов се е стабилно, а вие лебдите од среќа.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 16-17.06.2018

  Викенд хороскоп 16-17.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Внимавајте да не бидете претерано наметливи на работа. Дајте им простор и на другите. Од далеку го набљудувате лицето кое…

 • Дневен хороскоп 15.06.2018

  Дневен хороскоп 15.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е во текот на денешниот ден да имате малу поголеми трошоци и промени на финансискиот план. Во љубовта ќе…

 • Дневен хороскоп 14.06.2018

  Дневен хороскоп 14.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате многу добра комуникација со деловното опкружување, па можете да очекувате солидна состојба на деловното поле. Можно е на љубовното…

 • Дневен хороскоп 08.06.2018

  Дневен хороскоп 08.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни при склопувањето на нови деловни контакти. Можна е средба со некоја неискрена личност. Во љубовното поле ве очекува…

 • Дневен хороскоп 04.06.2018

  Дневен хороскоп 04.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате многу важни случувања на полето за работа денес. Од некои одлуки ќе зависи вашата иднина. Доколку ви…

 • Викенд хороскоп 02-03.06.2018

  Викенд хороскоп 02-03.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа…

 • Дневен хороскоп 01.06.2018

  Дневен хороскоп 01.06.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е денес да не сте способни целосно да и се посветите на работата, ќе сакате малку да одморите. На…

 • Дневен хороскоп 28.05.2018

  Дневен хороскоп 28.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) На вас ќе ви бидат неопходни пари. Поради тоа ќе бидете под голем стрес. Нема потреба од грижи, разговарајте со…

 • Дневен хороскоп 25.05.2018

  Дневен хороскоп 25.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нетрпеливи сте. Едвај го чекате крајот на некој проект кој ви е многу важен. Искористете ја својата слобода да го…

 • Дневен хороскоп 24.05.2018

  Дневен хороскоп 24.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е многу работи да не бидат онакви како што очекувате. Важно е да бидете доволно смирени и трпеливи. Доколку…