Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,711.00 -0.22%    CKB 600.00 0%    GRNT 749.26 2.64%    KMB 3,877.73 2.32%    MPT 29,000.00 3.2%    OHB 5,603.27 -0.83%    OKTA 3,582.84 3.79%    PPIV 38,450.00 -2.94%    SBT 1,901.00 -2.9%    STB 940.00 0%    STIL 125.00 0.47%    TEL 280.11 0.04%    TNB 13,150.00 0%    TPLF 1,800.00 0.03%    ZILU 167.71 1.64%    

Дневен хороскоп 04.10.2017

Време: 09:44

Датум: октомври 4, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Пред вас е можност заедно со своите соработници да остварите успех на полето за работа. Во љубовта ќе се појави некое ново лице во вашиот живот кое многу ќе ви се допадне.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Се ви оди од рака и не би требало да имате поголеми проблеми. Состојбата на работа ви е сосема солидна. Покрај вашиот партнер ќе имате се што ви е потребно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Доколку се занимавате со приватен бизнис можете да очекувате исклучително поволен ден и среќни околности. Доколку сте во врска или брак со лице родено во огнен знак, можни се мали несогласувања.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Најверојатно сте направиле некои помали пропусти на деловен план или не сте се организирале најдобро. Сметате дека вашиот партнер е многу тврдоглав а не гледате дека повеќето негови особини ги поседувате и вие.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да потпишете важен договор со некој од соработниците кој може да ви обезбеди поголем обем на рбаота. Комуникацијата со саканото лице е се подобра и сметате дека има надеж да останете заедно.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Доколку имате некоја дилема поврзана за работата, послушајте го советот од вашиот колега и нема да се покаете. Во врска со љубовното поле пред вас е убав ден за љубов.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекува можност да ја подобрите заработката. Прифатете некој дополнителен ангажман, нема да се покаете. Неочекувани промени на полето за љубов се пред вас.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Со свој труд ќе дојдете до многу добри резултати. Наскоро ќе ви биде понудено унапредување. Денот е поволен за ново познанство доколку сте слободни. Доколку имате партнер, нема да имате никакви проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Потрудете се максимално да се сконцентрирате на својата работа. Доколку дадете се од себе, ви следи успех. Денес можни се некои нервози, и влегување во кавга со саканото лице.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можете да очекувате позитивни околности кога станува збор за деловното поле. Среќата ќе ве следи денес. Во љубовта се наоѓате во стабилна емотивна врска со лице на кое максимално му верувате.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е од вас да се бара некоја работа повторно да ја проверите и да ја поправите бидејќи првиот пат не сте ја сработеле како што треба. Ќе сакате да му приредите некое убаво изненадување на партнерот.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Цврсто верувате во позитивниот исход кога станува збор за деловното поле. Немате поголеми грижи и добро ви оди. Ќе ви дојде некое лице од минатото со кое конечно треба да ги расчистите сметките.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 20.04.2018

  Дневен хороскоп 20.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Вашата храброст ќе се исплати и ќе успеете да преминете преку одредени бариери. Товарот од вашите грижи полека ќе исчезне…

 • Дневен хороскоп 16.04.2018

  Дневен хороскоп 16.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените…

 • Викенд хороскоп 14-15.04.2018

  Викенд хороскоп 14-15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 13.04.2018

  Дневен хороскоп 13.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија.…

 • Дневен хороскоп 12.04.2018

  Дневен хороскоп 12.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во…

 • Дневен хороскоп 11.04.2018

  Дневен хороскоп 11.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите…

 • Дневен хороскоп 09.04.2018

  Дневен хороскоп 09.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате…

 • Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Викенд хороскоп 07-08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во…

 • Дневен хороскоп 04.04.2018

  Дневен хороскоп 04.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате…

 • Дневен хороскоп 03.04.2018

  Дневен хороскоп 03.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку…