Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,711.00 -0.22%    CKB 600.00 0%    GRNT 749.26 2.64%    KMB 3,877.73 2.32%    MPT 29,000.00 3.2%    OHB 5,603.27 -0.83%    OKTA 3,582.84 3.79%    PPIV 38,450.00 -2.94%    SBT 1,901.00 -2.9%    STB 940.00 0%    STIL 125.00 0.47%    TEL 280.11 0.04%    TNB 13,150.00 0%    TPLF 1,800.00 0.03%    ZILU 167.71 1.64%    

Дневен хороскоп 03.10.2017

Време: 09:30

Датум: октомври 3, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Финансиската ситуација значително ви се поправила и пред вас е добар период. Во љубовта можно е комуникацијата со лицето кое ви се допаѓа да дојде во некоја негативна фаза и полека да го загубите.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Нема потреба премногу да се грижите за работата бидејќи на овој план се оди како што треба. Заљубени сте и се чувствувате многу добро покрај саканото лице. Плановите за заедничка иднина ви се големи.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Немојте да очекувате дека некои работи ќе се решат сами по себе. Неопходно е повеќе да им се посветите на обврските. Во љубовта слободните ќе мечтаат за некое ново лице, оние во брак или врска ќе уживаат.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Немојте да очекувате премногу на работното место. Ситуацијата не ви е претерано поволна. Во љубовта можно е да ви е потребен некој вид на пауза и дистанцирање од саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Некое патување во странство е пред вас и тоа може многу добро да се одрази на вашиот деловен статус. Во љубовта имате добар однос со партнерот и задоволни сте од состојбата во вашиот брак или врска.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да се надевате дека ќе ја добиете помошта која ви е потребна. Слободно обратете им се на соработниците кога сте во невоља. Во љубовта доколку сте слободни, ве очекува добар ден за флерт.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекува подобрување на финансиската ситуација преку некое наследство, кредит или пари во вид на позајмица. Во љубовта можно е да ви се укаже прилика за врска која од некоја причина ќе неможе да биде јавна.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Доколку очекувате многу важен ден за вашата работа, можете да се надевате се ќе пројде во најдобар ред и вие ќе оставите одличен впечаток. Денот е поволен доколку планирате да официјализирате некоја врска во љубовниот живот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Имате многу обврски но добро сте организирани, па ќе успеете се да завршите во предвидениот рок. Во љубовта го сакате својот партнер иако понекогаш, а во последно време често, не се сложувате многу.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Нема да имате многу работа. Очекувајте дека ќе имате време да се посветите на некои други нешта. Во љубовта ве очекува ново познанство кое може да прејде во врска на долги стази.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Во деловното поле постојат некои работи на кои во моментов не можете да влијаете и време е да започнете да ги прифаќате. Во љубовта ве очекува возбудлив ден кој со себе носи многу интересни случувања.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Задоволни сте со ситуацијата на деловно финансискиот план и немате некои поголеми проблеми во моментов. Во љубовта покрај саканото лице се чувствувате многу добро. Тоа ви дава мир, љубов, стабилност и сигурност.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 20.04.2018

  Дневен хороскоп 20.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Вашата храброст ќе се исплати и ќе успеете да преминете преку одредени бариери. Товарот од вашите грижи полека ќе исчезне…

 • Дневен хороскоп 16.04.2018

  Дневен хороскоп 16.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените…

 • Викенд хороскоп 14-15.04.2018

  Викенд хороскоп 14-15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 13.04.2018

  Дневен хороскоп 13.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија.…

 • Дневен хороскоп 12.04.2018

  Дневен хороскоп 12.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во…

 • Дневен хороскоп 11.04.2018

  Дневен хороскоп 11.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите…

 • Дневен хороскоп 09.04.2018

  Дневен хороскоп 09.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате…

 • Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Викенд хороскоп 07-08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во…

 • Дневен хороскоп 04.04.2018

  Дневен хороскоп 04.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате…

 • Дневен хороскоп 03.04.2018

  Дневен хороскоп 03.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку…