Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,711.00 -0.22%    CKB 600.00 0%    GRNT 749.26 2.64%    KMB 3,877.73 2.32%    MPT 29,000.00 3.2%    OHB 5,603.27 -0.83%    OKTA 3,582.84 3.79%    PPIV 38,450.00 -2.94%    SBT 1,901.00 -2.9%    STB 940.00 0%    STIL 125.00 0.47%    TEL 280.11 0.04%    TNB 13,150.00 0%    TPLF 1,800.00 0.03%    ZILU 167.71 1.64%    

Дневен хороскоп 02.10.2017

Време: 09:45

Датум: октомври 2, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ќе бидете многу вредни и продуктивни овој ден. Вишокот позитивна енергија ќе го насочите кон деловното поле. На љубовното поле ќе посакувате одредена промена.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Не сакате на никого да му дозволите да ве потиснува. Јасно ќе покажете дека постојат одредени граници. Во љубовта очекувајте интересна комуникација со лице кое можеби не е сосема слободно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Тимската работа ќе ви биде силна страна. Заедно со своите соработници ќе успеете да остварите значителен напредок. Во љубовта слободните преку некој пријател ќе запознаат интригантно лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува значителен напредок на деловниот план. Конечно ќе го остварите она што веќе долго сте го имале во план. Во љубовта можно е да сте подготвени да пронајдете нова љубов бидејќи моменталниот партнер не ви одговара во целост.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да покажете колку сте добри во својата работа. Можете да се надевате на многу позитивни околности. Преку интересна комуникација со личноста која ви се допаѓа ќе успеете да остварите дополнително зближување.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Подобрувањето на финансиската ситуација е пред вас. Можете да се надевате дека ќе бидете многу задоволни со исходот. Во љубовта сте решиле некои недоразбирања и сега конечно вашата врска може да тргне во подобар правец.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Во текот на денешниот ден би можеле да покажете колку сте хумани и на некој да му помогнете. На емотивното поле ве очекуваат промени кои не сте ги очекувале. Можно е да бидете изненадени.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Сте решиле повеќето од важните проблеми и сега конечно имате малку време за себе. Саканото лице максимално ви е посветено, а вие уживате во вниманието кое ви го пружа.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Функционирате под притисок и остварувате добри резултати иако се наоѓате во отежнати околности. Во љубовта ако сте слободни можете да запознаете интересна личност со која ќе имате заедничка иднина.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Сега е моментот некои свои работи да ги доведете до крај и да ја резимирате крјната состојба. Ќе бидете потребно да ги согледате успесите и неуспесите. Во љубовта можете да очекувате интересни случувања и убаво поминато време.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Доколу се занимавате со приватен бизнис, можете да очекувате подобрување на заработката. Брачниот партнер се труди покрај него да се чувствувате сакано и сигурно. Ситуацијата на љубовното поле ви е одлична.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можеби е подобро да ги избегнете важните разговори во текот на денешниот ден за да не оставите погрешен впечаток поради недостатокот на концентрација. Во љубовта можен е интересен флерт.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 20.04.2018

  Дневен хороскоп 20.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Вашата храброст ќе се исплати и ќе успеете да преминете преку одредени бариери. Товарот од вашите грижи полека ќе исчезне…

 • Дневен хороскоп 16.04.2018

  Дневен хороскоп 16.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените…

 • Викенд хороскоп 14-15.04.2018

  Викенд хороскоп 14-15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 13.04.2018

  Дневен хороскоп 13.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија.…

 • Дневен хороскоп 12.04.2018

  Дневен хороскоп 12.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во…

 • Дневен хороскоп 11.04.2018

  Дневен хороскоп 11.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите…

 • Дневен хороскоп 09.04.2018

  Дневен хороскоп 09.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате…

 • Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Викенд хороскоп 07-08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во…

 • Дневен хороскоп 04.04.2018

  Дневен хороскоп 04.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате…

 • Дневен хороскоп 03.04.2018

  Дневен хороскоп 03.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку…