Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,711.00 -0.22%    CKB 600.00 0%    GRNT 749.26 2.64%    KMB 3,877.73 2.32%    MPT 29,000.00 3.2%    OHB 5,603.27 -0.83%    OKTA 3,582.84 3.79%    PPIV 38,450.00 -2.94%    SBT 1,901.00 -2.9%    STB 940.00 0%    STIL 125.00 0.47%    TEL 280.11 0.04%    TNB 13,150.00 0%    TPLF 1,800.00 0.03%    ZILU 167.71 1.64%    

Викенд хороскоп 31.03-01.04.2018

Време: 09:23

Датум: март 31, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можете да очекувате дека цел викенд ќе се случуваат некои ситни компликации и проблеми. Во љубовта можно е да не сте комплетно среќни покрај моменталниот партнер и да сакате промена.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ќе ви дојде прилика да дојдете до подобро работно место, со поголема заработка. Тоа е нешто што долго го чекавте. Во љубовта авантурата на слободните може да прејде во нешто посериозно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можете да очеувате голем број на деловни задолженија кои никој освен вас не може да ги направи. Во љубовта ќе имате емотивни дилеми и ќе ви биде потребно време за да дефинирате што сакате.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Време е за одмор. Не ве очекуваат деловни грижи и обврски, можете слободно да се опуштите и да се одморите. Во љубовта максимално ќе му бидете посветени на партнерот, но и тој на вас.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Стабилната ситуација на деловен план ви дава чувство на сигурност. Пред вас е генерално добар период. Во љубовта можно е да не сте подготвени за поголеми промени, ќе се плашите да направите некој потег.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Првиот дел од викендот ќе ви биде поволен за рбаота, вториот оставете го за одмор. Ќе бидете брзи и ефикасни. Во љубовта доколку сте слободни, ве очекуваат некои нови интересни случувања.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можно е да имате многу големи амбиции и во вас да се буди се поголема глад за професионален успех. Во љубовта потребно е да ја подобрите комуникацијата со партнерот, веќе подолго време работите меѓу вас не се како што треба.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можно е да прекинете некоја соработка или договор кои сте ги имале на деловен план. Најдобро е најпрвин за викендов добро да размислите за таквите потези. Во љубовта ќе бидете уморни од кавги и расправии со партнерот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекуваат голем број на трошоци во текот на денешниот ден. На деловен план нема поголеми промени. Во љубовта емотивно сте стабилни и нема да ви се случат некои поголеми промени.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ќе бидете масимално посветени на деловните обврски, нема да можете да одморите, ќе биде потребно да работите и за викендот. На љубовното поле непромислено реагирате и лесно ќе влегувате во конфликти дури и кога нема реална потреба за нив.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ве очекува подобрување на финансиите кое многу позитивно ќе влијае на вашите деловни односи. Во љубовта искрено го сакате својот партнер и ќе сакате да му покажете дека тоа е така.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ќе и бидете многу посветени на работата и нема да сакате да се релаксирате ниту за време на викендот. Во љубова ќе бидете многу нежни и целосно посветени кон саканото лице. Ве очекува убав викенд.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 20.04.2018

  Дневен хороскоп 20.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Вашата храброст ќе се исплати и ќе успеете да преминете преку одредени бариери. Товарот од вашите грижи полека ќе исчезне…

 • Дневен хороскоп 16.04.2018

  Дневен хороскоп 16.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените…

 • Викенд хороскоп 14-15.04.2018

  Викенд хороскоп 14-15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 13.04.2018

  Дневен хороскоп 13.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија.…

 • Дневен хороскоп 12.04.2018

  Дневен хороскоп 12.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во…

 • Дневен хороскоп 11.04.2018

  Дневен хороскоп 11.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите…

 • Дневен хороскоп 09.04.2018

  Дневен хороскоп 09.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате…

 • Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Викенд хороскоп 07-08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во…

 • Дневен хороскоп 04.04.2018

  Дневен хороскоп 04.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате…

 • Дневен хороскоп 03.04.2018

  Дневен хороскоп 03.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку…