Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Викенд хороскоп 03-04.03.2018

Време: 09:25

Датум: March 3, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

astro-nova-slika

oven1

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ќе остварите значително подобрување на полето на финансиите. Многу сте задоволни од деловните случувања. Сакате да остварите стабилен однос со лицето кое го сакате.

bik1

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ве очекува многу пријатен викенд во деловното опкружување. Сами сте заслужни за позитивното расположение. Харизматични сте и лесно освојувајте се околу себе, пред вас е одлична можност.

bliznaci1

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Немојте да очекувате помош од било кого. Потрудете се сами да ги обавите обврските. Тешко ви паѓа комуникацијата со личноста која ви се допаѓа. Важно е да поработите на тоа.

rak1

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува поддршка од некој од страна кој има голем авторитет. Пред вас стои напорна работа. Викендов ќе имате пријатна средба со некоја многу интересна личност.

lav1

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да ги подобрите односите со луѓето околу вас. Потрудете се да дадете се од себе. Некоја личност ќе покаже голем интерес за вас.

devica1

 

Девица (23.08 – 22.09)

Немојте да брзате со деловните одлуки. Позитивните аспекти допрва доаѓаат кон вас. Ви се допаѓа личност која на некој начин се разликува од опкружувањето.

vaga1

 

Вага (23.09 – 22.10)

Размислувате за тоа како да заштедите пари. Седнете и направете план за неколку месеци однапред. Имате максимална доверба во вашиот партнер. Љубовта ви цвета.

shkorpija1

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Деловниот партнер со кој соработувате ќе ви ја покаже својата добра страна. Во љубовта ќе успеете да го освоите срцето на една личност околу која се трудите некое време.

strelec1

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Време е да се дисциплинирате и да се потрудите да направите подобра организација на сите деловни обврски. Сакате исто што и вашиот партнер, само тоа го покажувате на поинаков начин.

jarec1

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Викендов не се занимавајте со никакви деловни нешта. Стабилната ситуација на полето на љубовта ве радува. Се чувствувате многу добро поради партнерот и не планирате никакви промени.

vodolija1

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Викендот е поволен за финансиите. Можно е да ви се исплати некој помал ризик на овој план. Во љубовта пред вас се денови исполнети со љубов.

riba1

 

Риби (20.02 – 20.03)

Викендот не е поволен за деловни зафати, затоа не работете ништо. Во љубовта ќе дојде време на убави пресврти. Обидете се да искористите што повеќе.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 17-18.03.2018

  Викенд хороскоп 17-18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Викендов ќе решавате некои финансиски проблеми или некои професионални дилеми со колегите или семејството. Ќе добиете вести од странство во…

 • Дневен хороскоп 16.03.2018

  Дневен хороскоп 16.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви го врати ентузијазмот и живоста, па можно е да посакате да создадете многу нови работи. Дозволете…

 • Дневен хороскоп 15.03.2018

  Дневен хороскоп 15.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Добро функционирате во опкружувањето во кое се наоѓате. Вашиот емотивен живот за многумина е прилична тајна, особено ако сте во…

 • Дневен хороскоп 14.03.2018

  Дневен хороскоп 14.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Држете се настрана од фикс идеите кои ви доаѓаат напамет. Чекорите кои денес ќе ги правите ќе ви помогнат да…

 • Дневен хороскоп 12.03.2018

  Дневен хороскоп 12.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои трошоци се пред вас. Потрудете се да бидете умерени. Можни се некои лажни ветувања. Не очекувајте големи промени на…

 • Викенд хороскоп 10-11.03.2018

  Викенд хороскоп 10-11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Мирен викенд кога станува збор за работата. Аспектите се многу поволни за брак и за проширување на семејството. Преиспитајте ги своите…

 • Дневен хороскоп 09.03.2018

  Дневен хороскоп 09.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Сакате да создадете поинтимен однос во врската, но се плашите дека ќе ја загубите слободата. Не ги забрзувајте вештачки нештата…

 • Дневен хороскоп 08.03.2018

  Дневен хороскоп 08.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте одлучни и сакате да ги реализирате своите идеи без оглед на мислењето на околината. Пред вас е возбудлив…

 • Дневен хороскоп 07.03.2018

  Дневен хороскоп 07.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ако вложите малку труд и шарм, сигурно се ќе постигнете. Слободните Овни може да очекуваат интересна средба.   Бик (21.04…

 • Дневен хороскоп 06.03.2018

  Дневен хороскоп 06.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе имате пречки во работата, и тоа е нормално, па затоа не се нервирајте. Во љубовта многу сте емотивни,…