вторник, 6 јуни 2023
ПочетнаКОМПАНИИiPhone 6 и iPhone 6 Plus во Т-Мобиле продавниците од 31 октомври

iPhone 6 и iPhone 6 Plus во Т-Мобиле продавниците од 31 октомври

poli

Т-Мобиле Македонија денес објави дека од 31 октомври, петок, ќе почне да ги нуди iPhone 6 и iPhone 6 Plus, најнапредните модели во историјата на iPhone. 

За повеќе информации за Т-Мобиле посетете ја следната страница: http://www.t-mobile.mk/

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП