Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 10,797.55 -0.38%    GRNT 1,026.84 -2.51%    KMB 5,605.21 -0.09%    MPT 71,273.31 -3.55%    RMDEN18 98.70 -0.15%    RZUS 83.00 -7.78%    SBT 2,500.00 -1.34%    STB 1,158.97 -2.6%    STIL 100.67 1.08%    TEL 300.00 -1.31%    TTK 1,431.43 2.46%    UNI 2,277.50 1.22%    

Викенд хороскоп 21-22.09.2019

Време: 06:24

Датум: септември 21, 2019

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Овој викенд ќе ви биде работен, комуникацијата со колегите ќе ви биде одлична и ќе бидете генерално задоволни од целата атмосфера. Слободните ги очекува нова прилика за романтична врска.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да се надевате на убави вести поврзани за вашето поле на финансии. Ќе сакате да го почастите семејството и пријателите за тоа. Во љубовта отворено ќе ги покажувате емоциите кон саканото лице.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можно е да не го остварите она што сте го замислиле, но доколку побарате помош од пријателите шансите за успех се поголеми. Соберете го друшвото кај вас и завршете ја работата. На љубовното поле ве очекува убав викенд исполнет со емоции.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Поведете семтка за тоа да не преземете туѓи заслуги за нешто што всушност не сте го изработиле вие. Ќе бидете јавно осудени доколку го сторите тоа. Оние во брак или врска ќе имаат солиден викенд, слободните нема да имаат некои посебни шанси.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можеби нема да можете да очекувате искреност од вашите луѓе. Ќе имате некој проблем за кој имате многу различно размислување од пријателите и семесјтвото. И саканото лице ќе делува ладно и дистанцирано.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Нема да функционирате баш најдобро за време на викендот, ќе бидете поспани и ништо нема да можете да сработите. Па подгответе се добро, бидејќи од понеделник ве очекува двојна работа. Можна е мала забуна во контактот со саканото лице.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можете да очекувате решение за некои проблеми и околности кои ви претставуваа голема дилема во претходниот период. Во љубовта слободните ги очекува интересно познанство.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можно е одлуките кои ќе ги донесете викендов да влијаат на вашето деловно поле во иднина. Во љубовта ве очекува прилика за флерт со зафатено лице или со некој кој е пред самиот крај на врската или бракот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можно е да немате доволно доверба во деловниот партнер или ви се чини дека не е максимално посветен на работата. Во љубовта саканото лице ќе биде многу расположено да ви угоди и да ви подари внимание.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е за време на викендот да ви се појават сосема неочекувани деловни обврски. Во љубовта можете да се надевате на сосема стабилна состојба.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Овој викенд нема да имате премногу работа, па ќе можете да се опуштите. Пред вас е убав викенд без стрес и грижи. Во љубовта ќе ви се случат убави промени и возбудливи нешта.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можете да очекувате позитивни пресврти кога станува збор за работата. Конечно ќе ви се врати насмевката на лицето. Во љубовта односот со саканото лице се менува на подобро и во вас се буди надеж за поправање на работите.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 15.10.2019

  Дневен хороскоп 15.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Повлечете се во себе и пронајдете го најповолниот пат. Се обидувате да пронајдете компензација за незадоволството. Превземете нешто поконкретно. Тргнете…

 • Дневен хороскоп 14.10.2019

  Дневен хороскоп 14.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ако сакате да воспоставите нова визија во животот и да излезете од наметнатите ограничувања, ќе мора да промените нешто во…

 • Викенд хороскоп 12-13.10.2019

  Викенд хороскоп 12-13.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе покажете колку сте искусни во својата работа, лесно ќе се снаоѓате во некои ситуации кои за другите се проблематични.…

 • Дневен хороскоп 11.10.2019

  Дневен хороскоп 11.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Не ви се препорачуваат ризици или било какви игри на среќа. Ова е еден од оние денови кога играте сами…

 • Дневен хороскоп 10.10.2019

  Дневен хороскоп 10.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Работите ќе ги обавувате со неверојатна леснотија. Соработниците се потпираат на вас и ви укажуваат голема доверба. Ги мешате љубовта…

 • Дневен хороскоп 09.10.2019

  Дневен хороскоп 09.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Сакате да напредувате, но ништо не преземате во врска со тоа. Сакате поголема плата но не се нафаќате на поголеми…

 • Дневен хороскоп 08.10.2019

  Дневен хороскоп 08.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Навистина придржувањето кон даден план и рутина ви дава чувство за контрола над вашиот живот, но тоа прави да ви…

 • Дневен хороскоп 07.10.2019

  Дневен хороскоп 07.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Нема да се согласите да појдете на состанок со некое навалентно лице. Не сакате било кој да ве форсира и…

 • Викенд хороскоп 05-06.10.2019

  Викенд хороскоп 05-06.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Не би требало на себе си да си ставате поголеми обврски од оние кои веќе ги имате. Пробајте да се…

 • Дневен хороскоп 04.10.2019

  Дневен хороскоп 04.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Денес денот ќе ви биде исполнет со многу деловни средби, но и покрај вашите очекувања нема да се случи ништо…