Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 13,276.51 0.49%    CEVI 550.00 -3%    GRNT 1,191.06 0.09%    KMB 7,651.29 0.08%    LOTO 106.00 6%    MPT 77,852.09 1.02%    MTUR 5,702.82 0.05%    RMDEN18 98.70 0%    SBT 3,000.00 0%    STB 1,300.00 0%    STIL 92.96 1.04%    TETE 2,273.55 4.2%    TNB 19,400.00 0%    TTK 1,699.84 -0.01%    USJE 24,215.00 0%    VITA 14,005.00 0.04%    

Викенд хороскоп 17-18.08.2019

Време: 06:14

Датум: август 17, 2019

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Отворено покажувате незадоволство на овој план. Можно е да ви следи промена на работното место. Во љубовниот однос ќе делувате премногу доминантно.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Избегнувајте трошоци во текот на денешниот ден бидејќи подоцна може да се покаете доколку претерате. Во љубовта ќе бидете склони на љубоморни испади.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можете да очекувате прилично опуштена атмосфера на полето за работа бидејќи нема да имате премногу важни обврски. На љубовното поле се оди онака како што сте планирале.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Се случуваат разни промени кога станува збор за вашата работа, но тоа не ве плаши ниту најмалку. Верувате во позитивниот исход. Доколку сте во врска, со саканото лице ќе имате многу убави интимни моменти.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка, па секако треба да ја искористите и да и се посветите на работата. Во љубовта ви следат возбудливи случувања, кои дури и ќе ве изненадат.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Концентрацијата ви е малку намалена, па можно е често да правите грешки на деловен план. Пробајте да се сконцентрирате. Можни се мали проблеми во комуникацијата со саканото лице.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекуваат некои промени на работното место, од вас зависи како ќе ги прифатите. Со саканото лице имате добар однос, уживате во моментите поминати заедно.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ве очекува прилика да реализирате важна деловна соработка со лице кое го познавате од минатото. Не ги потиснувајте своите чувства. Обидете се да се отворите во комуникацијата со саканото лице.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можеби дошло време да се позанимавате со проблеми кои едно време прилично сте ги избегнувале. Во љубовта ве очекува поволна ситуација на полето за љубов, едноставно ќе уживате.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Моментот не е поволен за големи промени, лесно би можеле да направите некоја грешка на ова поле. Во љубовта многу сте и посветени на саканата личност и она целосно ви верува, односот ќе ви биде прекрасен.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Се ближите кон остварување на целта на која сте и биле посветени. Задоволни сте бидејќи гледате дека трудот не бил залуден. Во љубовта променливи сте, па саканото лице не знае дали може да се потпре на вас.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Помошта од страна на вашите соработници ви доаѓа во вистинско време. Нема потреба да се грижите за доловните проблеми. Ќе успеете да оставите убав впечаток на лицето со кое флертувате.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.02.2020

  Дневен хороскоп 17.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте задоволни со она што до сега сте го направиле. Ќе ги добиете потребните совети. Во љубовта можете добро…

 • Викенд хороскоп 15-16.02.2020

  Викенд хороскоп 15-16.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Парите многу добро ќе се вклопат во вашите планови околу домот. Имате многу добри идеи и време е да почнете…

 • Дневен хороскоп 14.02.2020

  Дневен хороскоп 14.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во…

 • Дневен хороскоп 13.02.2020

  Дневен хороскоп 13.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да немате доволно доверба во својот деловен партнер и тоа ќе ви создава голема кочница на полето на…

 • Дневен хороскоп 12.02.2020

  Дневен хороскоп 12.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Разговорите што ги имавте во изминатата недела, денес можат да ви донесат успешен договор и континуиран финансиски прилив во следниот…

 • Дневен хороскоп 11.02.2020

  Дневен хороскоп 11.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе се обидете да разговарате со некои пријатели за да сфатите колкав е вашиот удел во озборувањата коишто се…

 • Дневен хороскоп 10.02.2020

  Дневен хороскоп 10.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека не постои задача која не можете да ја завршите. Ова може да предизвика завист кај колегите, и затоа…

 • Викенд хороскоп 08-09.02.2020

  Викенд хороскоп 08-09.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Не оставате доволно убедлив впечаток на колегите и соработниците. Во љубовта нема причина да го прикривате вашето нерасположение пред саканото…

 • Дневен хороскоп 07.02.2020

  Дневен хороскоп 07.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете многу интересен деловен предлог. Размислете добро пред било што да прифатите. Партнерот ги одредува правилата на емотивното однесување,…

 • Дневен хороскоп 06.02.2020

  Дневен хороскоп 06.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Поведете сметка за тоа како се однеусвате на работа. Соработниците ве толкуваат на погрешен начин. Во љубовта можно е да…