Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 13,276.51 0.49%    CEVI 550.00 -3%    GRNT 1,191.06 0.09%    KMB 7,651.29 0.08%    LOTO 106.00 6%    MPT 77,852.09 1.02%    MTUR 5,702.82 0.05%    RMDEN18 98.70 0%    SBT 3,000.00 0%    STB 1,300.00 0%    STIL 92.96 1.04%    TETE 2,273.55 4.2%    TNB 19,400.00 0%    TTK 1,699.84 -0.01%    USJE 24,215.00 0%    VITA 14,005.00 0.04%    

Дневен хороскоп 15.08.2019

Време: 08:39

Датум: август 15, 2019

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можеби моментално сте малку незаинтересирани за деловните обврски, па надредените можат да ви замерат. Ви се отвора прилика за комуникација со едно зафатено лице.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Може да се надевате на поддршка од страна на соработниците кои се покрај вас. Заедно ќе остварите деловен успех. Во љубовта ќе флертувате со лица кои сте ги запознале преку пријатели.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Пред вас е важен ден во кој можете да обавите доста работи. Ви одговара да бидете вредни и активни. Не е проблем јавно да ги покажете своите емоции и да го изненадите својот партнер.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува патување во странство на кое ќе можете да остварите некои важни деловни подвизи. Во љубовта ви се допаѓа личност која делува отворено и слободно.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Имате многу добри идеи кои би можеле да ви бидат од голема корист на деловното поле. Пред вас е добар ден за акција. Ќе уживате во заедничките моменти со партнерот кој го имате.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можно е да сте под притисок од страна на надредените, што прилично ви смета. Најдобро работите кога никој не ви е над глава. Ќе уживате во вниманието кое ви го подарува сакното лице.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Брзо и лесно ги обавувате и завршувате своите деловни обврски, па ви останува и доста слободно време. Во љубовта уживате во убавата комуникација со саканото лице.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ќе се занимавате со некои други работи, а не со работа. Едноставно не ве очекува преголем број на обврски. На слободните ќе им дојде нова љубов.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекува поволна ситуација ако се занимавате со приватна рбаота. Можете да се надевате на реализација на своите амбиции. Сигурни сте во своите чувства иако вашите пријатели ви замеруваат поради партнерот.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ве очекува успех ако се занимавате со работи поврзани за трговија или сообраќај. Пред вас денот е поволен. Ви се допаѓа личноста со која веќе некое време имате добра комуникација.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Аспектите кои ги имате укажуваат на значително финансиско цедење. Ќе навлезете во финансиска дупка. Во љубовта ви следи период за позрели чекори.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можете да се надевате на нова прилика за вработување доколку сте без работа. Ќе се покажете во најдобро светло. Во љубовта ви е прекрасно, заљубени сте и се чувствате многу убаво покрај партнерот.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 17.02.2020

  Дневен хороскоп 17.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте задоволни со она што до сега сте го направиле. Ќе ги добиете потребните совети. Во љубовта можете добро…

 • Викенд хороскоп 15-16.02.2020

  Викенд хороскоп 15-16.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Парите многу добро ќе се вклопат во вашите планови околу домот. Имате многу добри идеи и време е да почнете…

 • Дневен хороскоп 14.02.2020

  Дневен хороскоп 14.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во…

 • Дневен хороскоп 13.02.2020

  Дневен хороскоп 13.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да немате доволно доверба во својот деловен партнер и тоа ќе ви создава голема кочница на полето на…

 • Дневен хороскоп 12.02.2020

  Дневен хороскоп 12.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Разговорите што ги имавте во изминатата недела, денес можат да ви донесат успешен договор и континуиран финансиски прилив во следниот…

 • Дневен хороскоп 11.02.2020

  Дневен хороскоп 11.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе се обидете да разговарате со некои пријатели за да сфатите колкав е вашиот удел во озборувањата коишто се…

 • Дневен хороскоп 10.02.2020

  Дневен хороскоп 10.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека не постои задача која не можете да ја завршите. Ова може да предизвика завист кај колегите, и затоа…

 • Викенд хороскоп 08-09.02.2020

  Викенд хороскоп 08-09.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Не оставате доволно убедлив впечаток на колегите и соработниците. Во љубовта нема причина да го прикривате вашето нерасположение пред саканото…

 • Дневен хороскоп 07.02.2020

  Дневен хороскоп 07.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете многу интересен деловен предлог. Размислете добро пред било што да прифатите. Партнерот ги одредува правилата на емотивното однесување,…

 • Дневен хороскоп 06.02.2020

  Дневен хороскоп 06.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Поведете сметка за тоа како се однеусвате на работа. Соработниците ве толкуваат на погрешен начин. Во љубовта можно е да…