Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 10,275.91 1.05%    ELEKTKU1 25.00 0%    ERMT 177.00 -10.15%    GRNT 943.18 0.04%    KMB 5,565.98 0.33%    MTUR 5,250.10 -0.94%    OKTA 4,507.62 -0.05%    PKB 11,800.00 7.27%    RMDEN17 99.00 1.02%    RMDEN18 98.60 -0.1%    RZLIPTE1 25.00 0%    RZUG 12.00 0%    STB 1,201.67 0.14%    TTK 1,448.32 -2.14%    

Резервирајте го вашиот одмор онлајн за дестинација од соништата и добијте поврат на вашите средства со Cashback World

Време: 10:19

Датум: јуни 19, 2019

Категорија: КОМПАНИИ

Патувањата се оние кои нѐ прават порелаксирани, кога споделуваме искуства, истражуваме и едноставно уживаме. Но, има толку голем избор, толку голема понуда на хотели, апартмани, туристички агенции, што понекогаш планирањето на одморот можат да го направат и напорно. Во секој случај, доколку би можеле сите понуди да ги погледнеме на едно место, тоа несомнено ќе ја направи барем потрагата поедноставна. Токму тоа ќе ви го овозможат најголемите онлајн платформи за резервации на хотели, кои се секогаш тука за вас да ви ги олеснат грижите.

Без разлика која дестинација сакате да ја посетите, овие онлајн платформи располагаат со голем број на хотели низ целиот свет, нудат едноставен и сигурен начин на плаќање, имаат одлични веб страници за лесни пребарувања, а пак, дополнително со Cashback ќе добиете попусти и поени со секоја направена трансакција.

Неколку популарни онлајн платформи за резервации на хотели низ целиот свет, преку кои загарантирано добивате поврат на дел од вашите средства благодарение на Cashback, се Booking, Otel, Agoda, Roomdi и Hotels. Независно дали сте љубители на тропските Малдиви, богатата историја на Рим, далечната Естонија или пак, за едноставно резервирање на одмор во Грција, Турција и Бугарија, овие онлајн платформи за резервации нудат секаков вид на сместување.

Од хотелско сместување со ограничена или пак целосна услуга, сместување за средна или повисока класа, па сѐ до бизнис или туристички патувања со низа висококвалитетни опции за сместување и висока вредност низ целиот свет, онлајн платформите ќе ви овозможат да отпатувате каде што ќе посакате, а заедно со Cashback со секоја ваша уплатена сума добивате поврат на вашите средства и Shopping Points, независно за која дестинација и тип на сместување ќе се одлучите.

Доколку не знаете што да посетите, нивните одлични и функционални веб страници ќе бидат вашиот водич до најпосетуваните места, до најдобрите зделки, до најдобрите градови и плажи. Со годишно од над еден милион резервации низ целиот свет, овие платформи ги нудат најдобрите понуди на хотели, но и најдобрите можности за заштеда и истовремено уживање во патувањето.

Без разлика дали сакате да патувате сами, со вашето семејство или пак со вашите пријатели, изборот е дефинитивно многуброен. Она што вие треба да го направите, е само да изберете дестинација, да отпатувате и секако – да уживате! Но, не заборавајте, Cashback нека биде редовен партнер на вашите патувања, бидејќи единствено на тој начин, ќе бидете сигурни дека плаќате помалку за вашиот одмор од соништата.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Air France – авиокомпанија со највисок индекс за одржлив развој

  Air France – авиокомпанија со највисок индекс за одржлив развој

  Авио групата Air France-KLM објави дека таа компанија добила признание за авиокомпанија со највисок индекс на одржлив раст според компанијата Dow Jones која се занимава со истражување…

 • „Apple“ треба да плати 13 милијарди долари данок на Ирска

  „Apple“ треба да плати 13 милијарди долари данок на Ирска

  Американската технолошка компанија „Apple“ започна епска судска битка со ЕУ, поради одредби на Комисијата според кои на Ирска треба да ѝ исплати 13 милијарди долари…

 • Неизвесна иднината на компанија стара 178 години: Милијарда евра за опстанок

  Неизвесна иднината на компанија стара 178 години: Милијарда евра за опстанок

  Во Велика Британија се случува драма со најстариот тур оператор во светот, компанијата Thomas Cook, стара 178 години. Потребни се милијарди евра за компанијата Thomas…

 • Apple ги измами сите да размислуваат дека новиот iPhone чини 300 долари помалку

  Apple ги измами сите да размислуваат дека новиот iPhone чини 300 долари помалку

  Технолошката компанија икористи маркетиншки трик за сите да помислат дека новиот iPhone е 300 долари поевтин. Најновиот предводник на Apple, iPhone 11, беше објавен во…

 • „Икеа“ инвестира во романски ветроелектрани

  „Икеа“ инвестира во романски ветроелектрани

  Групацијата Ингка, сопственик на повеќето продавници на „Икеа“, ќе купи 80% од уделот во седум романски ветроелектрани од производителот на ветерни турбини Вестас, за 136…

 • Бимилк им посака среќен и успешен почеток на учебната година на децата во социјален ризик

  Бимилк им посака среќен и успешен почеток на учебната година на децата во социјален ризик

  „Моја Кравица“ повторно ги изненадува учениците Традицијата на подарување мали изненадувања со кои на учениците ќе им се посака успешен почеток на учебната година, Бимилк…

 • Пристигнува „СКОПСКО IPL“ – првото крафт пиво од Пивара Скопје

  Пристигнува „СКОПСКО IPL“ – првото крафт пиво од Пивара Скопје

  Пивара Скопје започна со производство на ново пиво – „СКОПСКО IPL“, прво од ваков вид на македонскиот пазар. Најновата бренд екстензија на СКОПСКО претставува автентично…

 • British American Tobacco укинува 2.300 работни места ширум светот

  British American Tobacco укинува 2.300 работни места ширум светот

  Kомпанијата British American Tobacco – BAT најави укинување на 2.300 работни места ширум светот за да се сменат промените во навиките на потрошувачите и поголем број…

 • Дополнителни опции за корисниците на новата Magenta 1

  Дополнителни опции за корисниците на новата Magenta 1

  Повеќе мобилен интернет, интернет во роаминг, СМС пакет или Oпција Video без надомест Избор секој месец преку апликацијата Telekom MK Новата Magenta 1, која нуди…

 • Nissan вградува бесконтактни плаќања во автомобилите

  Nissan вградува бесконтактни плаќања во автомобилите

  Nissan сите нови и користени автомобили во Бразил ќе ги опреми со бесконтактни налепници за плаќање, овозможувајќи им на возачите да плаќаат патарина, гориво, паркинг…