Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Дневен хороскоп 02.03.2018

Време: 09:45

Датум: March 2, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ќе добиете поддршка од соработниците со кои градите заеднички проекти. Тимската работа ќе ви биде најсилната страна. Во љубовта ќе дојдете до некое ново познанство.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ве очекува значителен напредок на деловен план. Можно е да добиете подобро работно место и поголема плата. Во љубовта ситуцијата е смирена, релаксирачка и ве задоволува.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ве очекува прилика да се покажете на деловното поле. Зграпчете ја приликата и покажете ги сите ваши добри страни. Во љубовта слободните ги очекува почеток на нова врска.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува подобрување на финансиите. Во моментов задоволни сте со состојбата на деловен план. Во љубовта имате некои недоразбирања но набрзо ќе ги надминете.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Во текот на овој ден би можело да му помогнете на некој, тоа за вас ќе биде голем плус. На емотивен план ве очекуваат промени кои не ги очекувавте, но сепак ќе се случат.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Сте решиле поголем дел од проблемите и сега конечно ќе имате малку време за одмор. Саканото лице максимално ви е посветено, ова ќе биде убав ден за вас.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Функционирате под притисок и остварувате добри резултати. Ќе добиете пофалби. Ако сте слободни ќе запознаете личност која сериозно ќе ве заинтересира.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Време е некои деловни проекти да ги заклучите. Ќе имате малку повеќе време да му се посветите и на приватниот живот. Во љубовта слободните денес ги очекува интересна средба.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекува успех и патување, ќе остварите и повеќе од планираното. Ќе сакате да бидете со пријателите, и токму тоа ќе се случи, по работното време остатокот од денот ќе го поминете во релаксирачко друштво.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ќе ви дојде некој неочекуван прилив на пари и многу ќе бидете среќни поради тоа. Нема причина да се грижите за финансиите. Во љубовта ќе се чувствувате сигурно порај партнерот.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ќе бидете полни со енергија и можете да очекувате дека ова ќе биде позитивен ден. Ќе бидете вредни и продуктивни. Во љубовта сакате мали но важни промени.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Решени сте своите идеи да ги реализирате до крај, и не дозволувајте некој да ве предомислува. Во љубовта очекувајте интересна случка, главно позитивна, која ќе донесе насмевка на вашето лице.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 17-18.03.2018

  Викенд хороскоп 17-18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Викендов ќе решавате некои финансиски проблеми или некои професионални дилеми со колегите или семејството. Ќе добиете вести од странство во…

 • Дневен хороскоп 16.03.2018

  Дневен хороскоп 16.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви го врати ентузијазмот и живоста, па можно е да посакате да создадете многу нови работи. Дозволете…

 • Дневен хороскоп 15.03.2018

  Дневен хороскоп 15.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Добро функционирате во опкружувањето во кое се наоѓате. Вашиот емотивен живот за многумина е прилична тајна, особено ако сте во…

 • Дневен хороскоп 14.03.2018

  Дневен хороскоп 14.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Држете се настрана од фикс идеите кои ви доаѓаат напамет. Чекорите кои денес ќе ги правите ќе ви помогнат да…

 • Дневен хороскоп 12.03.2018

  Дневен хороскоп 12.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои трошоци се пред вас. Потрудете се да бидете умерени. Можни се некои лажни ветувања. Не очекувајте големи промени на…

 • Викенд хороскоп 10-11.03.2018

  Викенд хороскоп 10-11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Мирен викенд кога станува збор за работата. Аспектите се многу поволни за брак и за проширување на семејството. Преиспитајте ги своите…

 • Дневен хороскоп 09.03.2018

  Дневен хороскоп 09.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Сакате да создадете поинтимен однос во врската, но се плашите дека ќе ја загубите слободата. Не ги забрзувајте вештачки нештата…

 • Дневен хороскоп 08.03.2018

  Дневен хороскоп 08.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте одлучни и сакате да ги реализирате своите идеи без оглед на мислењето на околината. Пред вас е возбудлив…

 • Дневен хороскоп 07.03.2018

  Дневен хороскоп 07.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ако вложите малку труд и шарм, сигурно се ќе постигнете. Слободните Овни може да очекуваат интересна средба.   Бик (21.04…

 • Дневен хороскоп 06.03.2018

  Дневен хороскоп 06.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе имате пречки во работата, и тоа е нормално, па затоа не се нервирајте. Во љубовта многу сте емотивни,…