четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

АБА лига: МЗТ го чека Партизан, капитенот Стојановски посакува победа

Вечерва со натпреварите Цедевита-ФМП и МЗТ-Партизан ќе почне новата сезона во регионалното кошаркарско натпреварување, АБА. Изминатите три сезони титулата ја ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00