четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Комисијата предлoжи воведување полициски час во Македонија од 22 навечер до 5 часот наутро

Министерстeрот за здравство, Венко Филипче, по предлог на Комисијата за заразни болести денеска до Главниот координативен кризен штаб предложи воведување ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 12 1 2 12
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00