вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Помали осцилации на пазарот на криптовалути: Еве колку вредат најпознатите дигитални пари

Во изминатите 24 часа, вкупната вредност на пазарот за криптовалути забележа минимален раст од 0,1 проценти. Пазарот на криптовалута забележа ...

Прочитај повеќе

„BMW“ и „Mercedes“ ќе продаваат помалку возила, но ќе ги здржат високите цени

Автомобилската индустрија претрпе два сериозни удари откако изби пандемијата на коронавирусот, по што следеше недостатокот на микрочипови. И додека побарувачката ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 151 1 2 151
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00