среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: техничка

Коронавирусот се шири и врз македонската економија, техничката влада „технички“ немоќна да помогне

Од коронавирусот ќе страда и македонската економија. Компаниите веќе ги бројат штетите од ударот кој експертите сметаат дека ќе биде ...

Прочитај повеќе

Донација на современа техничка опрема од Американската амбасада за МВР

Американската амбасада донира современа техничка опрема за Одделот за гранични работи при Министерството за внатрешни работи. Министерот Оливер Спасовски рече ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9