понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: станови

Што да се очекува од пазарот на станбен простор? Дали е вистинско време за инвестиција?

Анализа на консултантската компанија Cushman&Wakefield ФОРТОНМКА “Пазарот на станбен простор останува најдинамичен сегмент од пазарот на комерцијални недвижнини во Р.С. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 15 1 2 15
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00