петок, февруари 26, 2021
4 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
4 ° нед

Макпетрол: РКЕ повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со нафтени деривати и горива за транспорт

Компанијата Макпетрол повторно излезе со писмена рекација по соопштението на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6