сабота, октомври 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: производство

Eкономската состојба на претпријатијата во декември поповолна во однос на ноември

Раководителите на претпријатијата во декември 2012 ја оценуваат економската состојба на деловните субјекти како поповолна во однос на претходниот месец, а ...

Прочитај повеќе

Преку земјоделските задруги до конкурентно производство и сигурен пласман

Собраниската Комисија за земјоделство, шумарство и водостопанство на денешната седница го разгледа Предлог законот за земјоделски задруги, оцени дека е прифатлив ...

Прочитај повеќе
Страна 234 од 234 1 233 234
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00