среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: производител

Најголемиот британски производител на автомобили отпушта работници: 1.100 луѓе остануваат без работа

Најголемиот британски производител на автомобили е меѓу многумината кои мораа да отпуштаат работници за да ги преживеат последиците од пандемијата ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 101 1 2 101