недела, февруари 28, 2021
9 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Tag: продажба

„Алкалоид“ со 210 нови вработувања, со инвестиции во износ од над 1,5 милијарди денари и со раст на консолидираните продажби од 9% во периодот јануари-декември 2020

Приходи од продажби Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-декември 2020 година, продажбите достигнуваат 9.188.259.186 денари, што е за ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 379 1 2 379