вторник, октомври 26, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

„Пандора документи“ разоткрија светски лидери, милијардери и познати ѕвезди кои криеле пари на офшор сметки

Милиони документи доставени до новинари откриваат како светските лидери, милијардери и познати личности ги користат даночните оази. Меѓу нив се ...

Прочитај повеќе

Финансиски хороскоп за октомври: На Биковите парите буквално им „паѓаат во скутот“, а овие 2 знаци ќе ги прати невидена среќа

Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кои знаци ги очекува голем успех во областа на финансиите и бизнисот во октомври. ...

Прочитај повеќе

Четири знаци ги очекуваат големи пари! Годината на вашето раѓање открива дали ќе ви тргне во 2022 година

Кинескиот хороскоп открива дека 2022 година ќе биде исклучително динамична, особено во споредба со 2021 и 2020 година. Следната година ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 168 1 2 168
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00