четврток, јули 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Opel продолжува со напорите за електрификација: Електричниот Movano ќе дебитира во 2021 година

Целосното портфолио на лесни комерцијални возила треба да се електрифицира до крајот на следната година Девет електрифицирани возила во најважните ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 20 1 2 20
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00