среда, август 4, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: онлајн

ПСМ Фондација додели грантови од вкупно 20.000 евра на најдобрите 5 бизнис идеи

Основачите на најдобрите бизнис идеи кои учествуваа во онлајн акцелераторската програма за почнување бизнис, организирана од ПСМ Фондација, добија финансиски ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 24 1 2 3 24
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00