среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: места

Македонската фудбалска репрезентација напредуваше две места на најновата ФИФА рејтинг листа

Македонската фудбалска репрезентација бележи скок од две позиции на ФИФА ранг листата за месец септември. „Црвено-жолтите“ по победата над Ерменија, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 60 1 2 60
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00