четврток, февруари 25, 2021
1 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

НЛБ Банка АД Скопје стана спонзор на Судиската комисија при Кошаркарска федерација на Северна Македонија

Дресовите на судиите, дел од кошаркарската федерација на Северна Македонија, отсега гордо ќе го носат логото на НЛБ Банка. Ова ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4