четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: концерт

Со балетскиот гала концерт „Големиот Чајковски“ се отвори 61-то издание на Охридско лето

Секое лето на охридскиот брег се спојуваат историјата, музиката и културата, со богатата интернационална програма на една од напрестижните домашни ...

Прочитај повеќе

Северина на Инстаграм објави трогателно видео, па дури некои и ги расплака: „За неа не се бира ни место ни време“

Северина на Инстаграм објави трогателно видео по повод Денот на мајката, кое малкумина ги остави рамнодушни. Жените и мајките низ ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 24 1 2 24
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00