среда, април 21, 2021
6 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: играч

Роналдо е првиот играч кој постигнал 450 погодоци во најдобрите пет европски шампионати

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо постигна два гола во натпреварот од второто коло на италијанскиот шампионат против Рома (2:2). Благодарение ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 99 1 2 99