вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Со поддршка од Европската Унија подобрен туристичкиот потенцијал во општините Дојран и Конче

Амбасадорот на ЕУ во Република Северна Македонија, Дејвид Гир, во рамките на Проектот за локална и регионална конкурентност (ПЛРК), финансиран ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 174 1 2 3 174
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00