недела, февруари 28, 2021
11 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Нa настанот „Нов Дрес Нови Победи“ беше промовиран новиот национален дрес на ракометарите

Денес во 14 часот во продавницата на официјалниот партнер на македонската ракометна репрезентација, Д спортска опрема, Ракометната Федерација на Македонија ...

Прочитај повеќе

СО НОВ ДРЕС ДО НОВИ ПОБЕДИ – РФМ го промовира новиот дрес пред настапот на мундијалот во Германија и Данска

Навивај со новиот дрес потпишан од твојот омилен репрезентативец. Со новиот дрес кој официјално ќе биде промовиран од страна на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4