петок, октомври 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: договор

Преседан во спортот: Фудбалер ги отпушти менаџерите и агентите и договори нови милиони со клубот со помош на наука

За време на периодот кога повеќето професионални спортисти доживеале голема загуба на своето богатство, само четири лица успеале да заработат ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 223 1 2 3 223
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00