сабота, февруари 27, 2021
19 °c
Skopje
5 ° саб
4 ° нед
5 ° пон

Tag: договор

Потпишан Договор за соработка меѓу Пошта и Халкбанка – Најдоцна од 1 март граѓаните повторно ќе можат да вршат финансиски услуги со најниска провизија и низ цела земја

Генералните директори на „Пошта на Северна Македонија“ и „Халкбанка“, Јани Макрадули и Билал Суџубаши денеска го потпишаа Договорот за соработка. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 220 1 2 220