вторник, април 20, 2021
12 °c
Skopje
9 ° вто
10 ° сре
10 ° чет

Tag: дизајн

Како изгледа проѕирниот телевизор на „Xiaomi“? (ВИДЕО)

По повод прославата на своето десетгодишно постоење, компанијата „Xiaomi“ претставија неколку славенички уреди. Најголемо внимание привлече првиот комерцијално достапен проѕирен ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 186 1 2 186