четврток, април 22, 2021
13 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: годишна

Работата од дома го мотивира „Salesforce“ да ја зголеми својата годишна прогноза

Продавачот на деловен софтвер „Salesforce.com“ пријави рекордни квартални приходи од продажба и ја зголеми својата годишна прогноза, покажувајќи постојан интерес ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 11 1 2 11