вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: возила

Патот до електрична мобилност заканa за илјадници работни места во Јапонија и Германија

Со децении, моторот со внатрешно согорување ги напојува автомобилите и приходите на домаќинствата низ целиот свет. Сега иднината на работните ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 157 1 2 157
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00