четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: видео

Торнадо како на филм: Двајца Американци беа заробени среде непогода – направија неверојатно видео(ВИДЕО)

Најмалку шест лица загинаа откако повеќе од 20 торнада ги погодија американските држави Алабама, Мисисипи и Џорџија. Неверојатната снимка покажува ...

Прочитај повеќе

Zenith: Е-трговијата и видео форматот – гориво за побрзо од очекуваното опоравување на глобалните инвестиции во рекламното огласување

Се предвидува дека инвестициите во рекламното огласување во 2020 година ќе се намалат за 7,5%, што е подобрување наспроти јулските прогнози за пад од 9,1%Разликата ја наметнува Е-трговијата, за која ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 67 1 2 67
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00