среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: вардар

Тажна вест: Почина поранешната ракометарка на Кометал и Вардар Јулија Николиќ

Тажна вест утрово ја потресе ракометна Македонија. На 38-годишна возраст, од непознати причини, почина поранешната репрезентативка, Јулија Николиќ (порано Портјанко). ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 68 1 2 68
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00