петок, февруари 26, 2021
4 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
5 ° нед

Tag: брегзит

Нова пресвртна точка во преговорите за трговски договор меѓу ЕУ и Велика Британија

Трговските преговори за „Брегзит“ пропаднаа денеска откако Велика Британија ја предупреди Европската унија дека може ефикасно да го поништи својот ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 57 1 2 57