сабота, септември 25, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: берза

Голем пад на вредноста на криптовалутите: Дали е ова причината зошто биткоинот и етерот потонаа?

Некои аналитичари големиот пад на пазарот на криптовалути го поврзуваат со проблемите на кинеската компанија Евергранде. На сите им е ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 134 1 2 134
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00