понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: барселона

Гол за кој зборува Каталонија – седумгодишниот Педрито е „новиот Меси“?(ВИДЕО)

Фудбалската академија на Барселона, славната „Ла масија“, во својата историја произведе неверојатен број на квалитетни фудбалери, секако со Лео Меси ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 82 1 2 82
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00