среда, март 3, 2021
-3 °c
Skopje
7 ° сре
7 ° чет
6 ° пет

Tag: ајфон

Се повеќе се шират гласини за овогодинешните модели на iPhone 13, а една опција ќе ги израдува љубителите на телефоните на Apple

Четирите модели на iPhone 13 ќе имаат интересни нови опции, а многумина ќе го ценат always-on екранот, кој секогаш ќе ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 44 1 2 44